Miodosytnia i przetwórnia owoców

0

rodzaje
midów pitnych

Miody pitne

Smaki i tradycje regionu

Miód pitny to dla Nas kontynuacja dawno zapomnianych smaków i tradycji regionu Pławna z czasów kiedy miejscowość była miastem z dworem szlacheckim, a co najważniejsze przyszłość Naszego gospodarstwa.
Początkowo borówka zawitała do nas w 2005 roku jako “przygoda”, dziko posadzony krzak w lesie, na którego owoce czekaliśmy niecierpliwie cały rok.

Nasze miody pitne

Tradycja zamknięta w butelce

Poznaj wyjątkowe miody pitne, tworzone według tradycyjnych receptur z naturalnych składników. Każda butelka to harmonia smaku, aromatu i czasu, który nadaje trunkowi głębię. Wybierz swój ulubiony i delektuj się prawdziwym smakiem natury!

Czwórniak Kartuzki

Unikalny miód pitny z bogatą tradycją, stworzony z wielokwiatowego miodu i owoców, które nadają mu wyjątkowy charakter.
Zobacz

Czwórniak Dominikański

Klasyczny miód pitny na bazie wielokwiatowego miodu oraz owoców borówki i wiśni, tworzony według tradycyjnych receptur.
Zobacz

Trójniak Wiśniowy

Harmonijny miód pitny o głębokim smaku, dojrzewający w beczkach, z najwyższej jakości miodu pszczelego i polskich wiśni.
Zobacz

Sklep online

Miody pitne i inne produkty pszczele!

Odkryj bogactwo naturalnych produktów prosto z naszej pasieki i gospodarstwa. Wybierz miody, produkty pszczele oraz wyjątkowe smaki, które powstają z troską o naturę i tradycję. Zamów wygodnie online i ciesz się najwyższą jakością prosto z pasieki!
Zobacz produkty

Nasze miody pitne

Naturalna jakość,
której możesz zaufać!

Produkcja miodu pitnego to proces łączenia wody, miodu i drożdży w odpowiednich warunkach dedykowanych. W przypadku tradycyjnego wina najważniejsze są składniki, środowisko i miejsce w jakim jest wytwarzane.

Nasze miody pitne są tworzone ze składników takich jak:

Miód

Do produkcji miodów pitnych używamy naszego miodu, którego pozyskujemy z naszej pasieki – z zapylania kwiatów roślin borówki amerykańskiej i roślin leśnych dziko rosnących w sąsiedztwie pasieki takich jak jeżyna, dzika czereśnia i malina, wrzos, koniczyna, żurawina.

Woda

Wody używamy z naszego źródła leśnego bogatego w mikro i makroelementy naszych lasów.

Drożdże

Drożdże, służą do przemiany brzeczki podczas fermentacji na wino. Używamy sprawdzonych i wyselekcjonowanych drożdży do produkcji miodów pitnych na przestrzeni lat w domu rodzinnym Ojrzyńskich.

Historia

Miejsce z którego pochodzi nasz trunek to historia zalewajki, tatarczucha, które przed wielką bitwą wiedeńską celebrował w formie mszy polowej Jan III Sobieski.